Turkuazdent'e Hoşgeldiniz

           
ONLİNE RANDEVU
Uzman Ekibimiz

Doktorlarımız

Doktorlarımız

 1. Dr.Dt.Esad ZEKİÇ Ortodontist

  kamagra

  kamagra website

  exelon

  exelon livijn.se

  buscopan compresse

  buscopan bambini link

  morphine with naltrexone and naloxone

  naloxone vs naltrexone

  naltrexone reviews australia

  naltrexone reviews webmd bistromc.org

  1970 yılında Novi Pazar (Yugoslavya) da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Novi Pazar'da tamamladı.1990 yılında girdiği Sarajevo Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'ndeki eğitimini Bosna-Hersekteki savaş dolayısıyla yarıda kesmek zorunda kaldı ve eğitimine Selçuk Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nde 1993 yılından itibaren devam edip 1998 yılında mezun oldu.1998-2003 yılları arasında Selçuk Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ortodonti Anabilim Dalı'nda doktora eğitimini tamamladı. 2003-2006 yılları arasında Dentistanbul Diş Hastanesinde, 2006-2008 yılları arası Acıbadem Bursa Hastanesinde Ortodonti Uzmanı olarak çalıştı. 2009 yılından itibaren Turkuaz Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinin kurucusudur ve Ortodonti Uzmanı olarak görev yapmaktadır. Evli ve üç çocuk babasıdır. İngilizce, Türkçe ve Boşnakça bilmektedir.

   

 2. Dt.İsmail HAKKI Diş Hekimi

  protonix

  protonix open

  free abortion pill

  abortion pill online open

  prednisolon

  prednisolon

  amlodipin teva bivirkninger

  amlodipin

  sertraline alcohol interactions

  sertraline reviews

  1986 Yılında Yunanistan’ın Gümülcine şehrinde doğdu. Orta ve lise öğrenimini Bursa’da tamamladı. Ege üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden 2010 yılında mezun oldu. Bitirme tezi olarak "İmplant üstü protetik tedavi öncesi rezonans frekans analizi uygulamaları’’ üzerine çalışmalar yaptı. Askerlik görevinin ardından Bursa’da özel bir klinikte çalıştı. 2014 yılı itibariyle kliniğimizde çalışmaya başlamıştır.

 3. Dt. Mürşide BİNBAŞI Diş Hekimi

  norvasc

  norvasc ttvmerwestad.nl

  prescription transfer coupon

  prescription drug discount cards read here

  duloxetine alcohol cravings

  duloxetine side effects diarrhea perfectvoice.perfect-10.tv

  benadryl pregnancy rating

  benadryl pregnancy congestion

  prednisolon kur

  prednisolon bivirkninger og alkohol redirect

  1993 yılında Almanyanın Russelsheim şehrinde doğdu. Ortaokul ve lise öğrenimini Yunanistanın İskeçe şehrinde tamamladı. 2016 yılında Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun oldu. 2017 yılı itibariyle kliniğimizde göreve başladı.

 4. Dt. Musa ÖZKAL Diş Hekimi

  Karaman doğumlu olan Diş Hekimi Musa ÖZKAL, ilk ve orta öğrenimini Karaman'daki BİFA İlköğretim Okulu'nda; Ortaokul ve Lise öğrenimini ise Karaman Anadolu Lisesi'nde tamamlamıştır.
  Sonrasında Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'ni kazanan Musa ÖZKAL, 

  2008 yılında mezun olarak, 2008-2010 yılları arasında Kayseri'de  özel bir muayenehane'de; 2010-2015 arasında ise Tekirdağ Çorluda  Tekirdağ Çorlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'nde çalışmıştır. 2015-2018 yılları arasında Ereğli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde çalışmıştır. 2018 itibariyle Turkuaz Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde çalışmaya devam etmektedir.

 5. Dt. Tuğberk ÜNAL Diş Hekimi

  1993'de Bursa'da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Bursa Ahmet Uyar İÖO, lise öğrenimini Nilüfer Milli Piyango Anadolu Lisesi'nde tamamladı
  2016 yılında Zonguldak Bülent Ecevit üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden mezun oldu. Mezun olduktan itibaren Bursa'da özel polikliniklerde çalıştı. 2019'dan itibaren kliniğimizde görev yapmaktadır.